Понеділок, 29 травня

Реєстрація на участь в НМТ триватиме до 3 травня: деталі

Під час повномасштабної війни реєстрація на участь в НМТ відбувається онлайн. Результат реєстрації учасники отримують впродовж 7 днів.

Про це повідомив Андрій Миляник, заступник керівника Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

“Основних документів є три: посвідчення особи, реєстраційний номер платника податків і третій документ – це свідчення того, яка освіта є в учасника. Це або атестат, чи свідоцтво про повну загальну середню освіту. Якщо кандидат ще навчається –  то це має бути довідка із закладу освіти, про те, що він цього року завершує здобуття повної загальної середньої освіти. Саме так має бути складена довідка. Це є однією із типових помилок, коли не вказано, що особа цього року отримує атестат і має право вступати до закладів вищої освіти” – пояснив Андрій Миляник.

Детальна інструкція про те, як зареєструватися на участь в НМТ є на сайті Українського Центру оцінювання якості освіти.

Тим часом Львівський регіональний ЦОЯО здійснює реєстрацію учасників з Львівської, Рівненської та Волинської областей, а також вимушено переселених випускників.

Наразі на складання тесту вже зареєструвалися 5 тисяч учасників і подали 10 тисяч заявок.

Освітяни кажуть, що цього року участь у НМТ братимуть до 30 тисяч осіб. Для українців, які опинилися у час війни за кордоном, пункти складання НМТ діють у 24 країнах світу.  

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.