Раби Москви: депутати Одеської міськради потрапили в гучний скандал через свій корпоратив

577
депутаты Одесского горсовета

Депутати міської ради Одеси від партії мера міста Геннадія Труханова “Довіряй справам” провели новорічний корпоратив у комуністичному стилі, переодягнувшись в піонерів.

Відповідне фото в мережі розмістили місцеві активісти та журналісти.

Так, активіст від ВО “Свобода” Олександр Вінницький зазначив, що тепер стає зрозуміло, чому вони так хотіли повернути назви комуністичним діячам замість загиблих воїнів російсько-української війни, проспекту Героїв Небесної Сотні і видатних діячів України.

Також він обізвав депутатів “піонерами Труханова”.

Відомий активіст Сергій Стерненко зазначив, що серед депутатів міськради в піонера вбрався і секретар міськради Олег Бриндак, який вносив проект рішення про скасування декомунізації.

“Та ж історія, де прокуратура і СБУ не виявили складу злочину. Від таких осіб не можна і не варто чекати розумних рішень, рішень на користь городян і в інтересах суспільства. Тому що вони – ностальгують за репресіями і тоталітаризмом, які випадково мають українські паспорти. Тому що для них поки не можна тут вільно користуватися другим – паспортом із двоголовим мутантом. Раби Москви”, – наголосив Стерненко.

Також на фото потрапила і скандальна екс-регіоналка, депутат Ірина Есіновіч, яка раніше показала середній палець журналістам на камеру прямо під час засідання міськради.

У свою чергу журналістка Олена Добровольська нагадала, що комуністична символіка в Україні під забороною.

“Спочатку я думала що це фейк і фотошоп. Але ні, це депутатський корпоратив шнирьков Труханова. Будь ласка, скажіть їм хтось, у нас комуняцька символіка поза законом, а то вони просто не в курсі”. – написала вона.