Неділя, 3 грудня

”Приєднають Кубань!” На росТБ забили на сполох через українську ”анексію”

Російські пропагандисти влаштували паніку через нібито наближення приєднання Кубані до України, яке, на їхню думку, курують США.

Пише «Обозреватель»

Таку бурхливу реакцію у рупорів кремля викликала стаття “Радіо Свобода”про те, як українцям повертають історичну пам’ять про їхні етнічні території. Обговорення цього матеріалу пропагандисти влаштували в ефірі програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.

“Після зачистки Донбасу і повернення Криму має настати приєднання російської Кубані. Гаразд, якби претензії територіальні, апетити на українську ніби Кубань озвучувалися винятково в колах українських націоналістів або несамовитих українських міністрів, політиків. До цього ми давним-давно звикли. Але тут за Кубань взялися американці, це не жарти. Зливний бачок американської пропаганди “Радіо Свобода” раз у раз штампує статті про Кубанську Україну  державу, що існувала тільки на опублікованих авторами цих статей нібито старовинних картах”, — стурбовано висловилася скандальна ведуча програми Ольга Скабеєва.

Її підтримав пропагандист Євген Попов. За його словами, про наміри України повернути собі Кубань свідчить ініціатива з перейменування вулиці Маршала Жукова в Києві на вулицю Кубанської України. “Таким чином там збираються вшановувати боротьбу за незалежність і возз’єднання з Україною україської Кубані у 1917-1921 роках”, — обурився рупор Кремля.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: