«ПриватБанк» попередив клієнтів про смс-шахраїв

417

Шахраї розсилають повідомлення про блокування банківських карт.

«ПриватБанк» попередив своїх клієнтів про шахрайські смс, а також звернув увагу, що не розсилає повідомлення із звичайних мобільних номерів. Про це повідомляє прес-служба банку.

За даними, «ПриватБанку», останнім часом почастішала розсилка смс абонентам одного з мобільних операторів з приватних номерів про те, що банківська карта клієнта буде заблокована. У банку попереджають, що такі смс розсилають шахраї. У тексті повідомлень аферисти просять зв’язатися з невідомих номерів, щоб отримати персональні дані клієнта.

Також повідомляється, що шахрайські номери були оперативно заблоковані, а інформація передана в кіберполіцію. За попередніми даними, розсилка повідомлень велася із Запоріжжя.

«” ПриватБанк “не надсилає своїм клієнтам сервісних або інших повідомлень з звичайних мобільних номерів. Як повідомили в службі безпеки банку, також “ПриватБанк” не розсилати клієнтам повідомлень про блокування карток, – підкреслили в банку. – Служба безпеки “ПриватБанку” в черговий раз звертає увагу, що всі комунікації банку з клієнтами, в тому числі через смс, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700 ».