Вівторок, 28 березня

Прохання про допомогу: у мережі закликають врятувати від паралічу 13-річну дитину

У дитини діагностовано множинний нейрофіброз

Телеведучий Дмитро Комаров звернувся до українців з проханням допомогти 13-річному Володі з Броварів. У хлопчика діагностували множинний нейрофіброз, тобто три пухлини – в оці, мозку і на шийному хребці. Пухлина на шиї дуже небезпечна і вимагає негайного видалення, інакше хлопчика паралізує.

Про це Комаров повідомив на своїй Facebook-сторінці, пише Styler.

“Друзі, я знову прошу пригостити кавою дитину. Без нашої з вами “кави” він не зможе жити. Володька -13-річний хлопець з Броварів, у якого три пухлини – в оці, мозку і на шийному хребці. Це називається множинний нейрофиброз. Остання пухлину на шиї – особливо небезпечна і вимагає термінового видалення. У будь-який момент хлопця може паралізувати. У нас видалити пухлину не можуть, готові запропонувати тільки хімію. Думаю, ви помітили на фотографії, що хлопчика турбує око, який роздувся. Він, власне, став поштовхом до обстеження: помітили зміни, пішли до лікаря і дізналися страшний діагноз”, – написав провідний.

Дитина дуже соромиться і боїться виходити на вулицю через можливі глузування однолітків.

Мама розповідає, що Вова соромиться виходити в громадські місця, ховається в капюшоні, ніяковіє своїх однолітків. Багато дітей з його школи теж дражнили спочатку, але, коли дізналися діагноз, навпаки підтримують. Спробуйте згадати себе в 13 і спробуєте уявити себе на місці Володі. Відразу стає зрозуміло, що вже один тільки око – маленька трагедія для дитини. У “надцять” років для кожного з нас було дуже важливо думка однокласників, сусідів і друзів, – продовжив шоумен.

Мама дитини дуже переживає через те, що син у будь-який момент сісти в інвалідний візок, коли пухлина зашкодить хребет.

“Ми з Надею дорофеевойприехали до сім’ї в гості і бачили, як мама Вови ридає, коли він виходить з кімнати. Тому що знає, що син може в будь-який момент сісти в інвалідний візок, коли пухлина зашкодить хребет. Є і найгірший варіант. З кожним місяцем Вові стає все гірше: задишка, жар, слабкість. І якщо ми не втрутимося – він не зможе жити. Нормально або взагалі. Батьки вже рік збирають на операцію з видалення хоча б пухлини на шиї, але вона коштує 31 384 євро. Зібрали 17тыс. Без нашої допомоги збір йде дуже повільно і є ризик не дочекатися збору всієї суми”, – написав Комарів.

Дмитро вказав реквізити для допомоги дитині. 10-20 гривень можуть врятувати життя хлопчика.

Реквізити:

Приватбанк 5168 7573 2047 2394 Круглик Ганна Едуардівна (мама)

Код ЄДРПОУ 14360570 МФО банку 305299

Рахунок отримувача 29244825509100

PayPal: [email protected]

одержувач Korol Natalya (обов’язково позначка “для Вови”.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.