Четвер, 28 вересня

Профільний комітет ВРУ не підтримав відставку Олександра Ткаченка

Сьогодні профільний комітет ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув  звіт міністра культури та інформаційної політики за 2020-2023 рр. За процедурою член Уряду перед відставкою має звітувати про свою роботу перед профільним Комітетом ВРУ – про це повідомляє прес-служба міністерства. Однак у підсумку голосів на підтримку відставки міністра Ткаченка у комітеті так і не знайшлось: «за» проголосували лише депутати від опозиції Володимир В’ятрович, Микола Княжицький, Гео Лерос та Софія Федина. Решта членів комітету не погодилися з відставкою очільника МКІП. Тепер рішення буде ухвалювати парламент. Раніше у Верховній Раді зареєстрували заяву Олександра Ткаченка, Міністра культури та інформаційної політики України, про звільнення з посади за власною ініціативою.

20 липня, президент Володимир Зеленський звернувся до премʼєра Дениса Шмигаля з проханням замінити міністра культури та інформаційної політики  Він наголосив, що під час війни «максимум державних ресурсів має йти на оборону»,  а кожен проєкт, зокрема й у сфері культури, «який може бути реалізований за допомогою позабюджетних ресурсів, має бути реалізований за допомогою саме позабюджетних ресурсів».

Водночас відомий український продюсер та актор Юрій Горбунов заявив, що відмовляється від державного фінансування серіалу з умовною назвою «Інгулець». Скандал навколо цього серіалу був однією з причин ймовірної відставки Олександра Ткаченка. Натомість, за повідомленнями телеграм-каналів у Києві продовжується підготовка до монтажу на щиті монументу Батьківщині-матері велетенського тризуба – це ще один скандал який виник навколо Олександра Ткаченка.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.