Неділя, 2 квітня

Прем’єр Польщі привіз в Україну танки Leopard

Як і очікувалось, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, який сьогодні, в річницю вторгнення РФ в Україну, прибув з візитом до Києва, оголосив про передачу Україні танків Leopard.

На прес-конференції після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським Моравецький повідомив, що привіз зі собою перші чотири танки Leopard 2A4.

«Сьогодні Польща як перша, яка будувала танкову коаліцію, хоче передати вам чотири польські «Леопарди» 2А4. Вони захищатимуть вас на полі бою», — сказав Моравецький.

Окрім того, Польща передає Україні 60 танків PT-91 Twardy. Уже днями вони мають надійти до нас.

При цьому, президент Володимир Зеленський застеріг журналістів, щоб були обережні з поширенням інформації щодо постачання танків та іншої броньованої техніки, зважаючи на те, що Росія стежить за шляхами, якими техніка від союзників надходить в Україну. Як відомо, раніше росіяни заявили, що вважатимуть західну військову техніку, призначену для України, своєю законною ціллю.

Нагадаємо, Польща загалом пообіцяла передати Україні 14 танків Leopard 2.

Уже під вечір прем’єр-міністр Денис Шмигаль в своєму Телеграмі виклав фото і відео, де він разом з міністром оборони Олексієм Резніковим у присутності польського прем’єра Матеуша Моравецького оглядають прибулі танки Leopard. 

Шмигаль і Резніков на "Леопарді"

Шмигаль і Резніков на “Леопарді”. Фото: ТГ Д.Шмигаля

Шмигаль, Моравецький, Резніков і “Леопарди”

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.