Порошенко вважає, що Україні необхідні реформи, а не революції

374
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко вважає, що сьогодні Україні необхідні реформи, а не революції.

Про це йдеться в його зверненні з нагоди святкування Різдва Христового за григоріанським календарем, опублікованому на сайті глави держави, пише РБК-Україна..

Зокрема Порошенко пригадав, що 24 грудня 2017 року виповнюється 80 років від дня народження В’ячеслава Чорновола, “одного з батьків-засновників незалежної України”. “Актуальна й понині його програма дій з об’єднання всіх державницьких сил задля спільної перемоги і побудови сучасної демократичної України. Важливо знати, аналізувати і виконувати його настанови.

“Нам потрібні реформи, а не революції, – вчив Чорновіл, – сила закону, а не закон сили; добробут народу, а не всенародні злидні; суспільна злагода, а не затята ворожнеча; демократія, а не диктатура”, – наголосив президент.

Він також зауважив, що цьогоріч Україна вперше як державне свято відзначає Різдво Христове за григоріанським календарем – “разом із більшістю усього християнського світу, спільно з Європою”.

“Верховна Рада ухвалила, а я підписав Закон, і віднині 25 грудня – вихідний день. Але ми жодним чином не зазіхаємо на давню добру традицію святкувати Різдво 7 січня, шануємо її та поважаємо. Обирати собі календар – це є особисте право кожного, а от завдання держави – гарантувати таке право і дати можливість вибору. Особисто я вирішив святкувати двічі”, – зізнався Порошенко.