Субота, 23 вересня

Підполковник Денис «Редіс» Прокопенко після полону повернувся в «Азов» (фото)

Командир бригади «Азов», підполковник Денис «Редіс» Прокопенко зустрівся з особовим складом бригади: «Перебуваючи у полоні я сказав, що для мене ця війна не закінчиться, доки ми не повернемо з полону нашого останнього бійця та не відновимо кордони України на стан 1991 року. Я — солдат. Мене не цікавлять ніякі інші напрямки діяльності, крім військової справи. Моє серце, моя душа, моє тіло належать Азову», — сказав «Редіс» під час зустрічі з бійцями бригади – про це повідомляє прес-служба бригади «Азов» https://t.me/azov_media/4840. За словами командира «Азову» основні зусилля сьогодні мають бути спрямовані на бойову підготовку та доукомплектування підрозділу особовим складом, технікою та озброєнням.

Наразі підполковник Денис «Редіс» Прокопенко проходить реабілітацію та найближчим часом приступить до виконання службових обов’язків.

Всього Денис Прокопенко був у полоні більше року, частину цього часу, разом з іншими командирами — Святославом Паламарем (Калиною), старшим офіцером Олегом Хоменком, в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергієм Волинським (Волиною) і командир 12-ї бригади Національної гвардії України Денисом Шлегою був інтернований у Туреччині із забороною повернення в Україну до завершення бойових дій – це була умова поставлена володимирм путіним.

8 липня під час візиту Зеленського до Туреччини всі офіцери повернулись в Україну.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.