Четвер, 7 грудня

Партія Зеленського опинилася на межі проходження у Верховну Раду

Політична сила афілійована із розважальною студією «Квартал 95»

У разі дострокових виборів за нещодавно створену партію «Слуга народу» проголосували би 4% виборців. Про свідчать дані опитування фонду «Демократичні ініціативи» і Центру Разумкова, проведеного в грудні 2017 року, пише zaxid.net.

Партія «Слуга народу» офіційно була зареєстрована в Україні наприкінці 2017 року. Згідно з даними аналітичної системи YouControl, її керівник – Баканов Іван Геннадійович, який є юристом студії «Квартал 95» з 2013 року.

Якщо вірити соцопитуванню, то партія близька до подолання п’ятивідсоткового бар’єру для потрапляння в парламент.

«Слуга народу» – це також назва серіалу, який випустив «Квартал 95» із актором і шоуменом Володимиром Зеленський у ролі президента України.

Зазначається, що раніше «Політична Партія«Слуга народу» мала назву«Політична Партія «Партія Рішучих змін». У «Кварталі» наразі не давали коментарів щодо діяльності політсили.

Дослідження було проведено фондом «Демократичні ініціативи» та Центром Разумкова з 15 по 19 грудня 2017 року серед 2004 респондентів в усіх регіонах України за винятком окупованих Росією територій Криму та Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.