Субота, 28 січня

Оголошення про мобілізацію на під’їздах у Києві: кому треба йти до військкомату

У КМВА прокоментували оголошення на будинках Києва про мобілізацію. За яких умов треба йти до військкомату.

У Києві на під’їздах житлових будинків помітили паперові оголошення, де надрукований закон про мобілізацію та наказ для військовозобов’язаних прибути до районного військкомату до 31 січня. В соціальних мережах пишуть, що такі документи помітили на житлових будинках в Голосіївському районі столиці, пише ТСН.

Мешканці будинків кажуть, що не знають як їм діяти – йти до військкомату вже зараз, чи чекати на повістку.

©

©

У Київській міській військовій адміністрації сайту ТСН.ua прокоментували оголошення про які йдеться. 

“Районні в місті Києві територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП), на виконання указу президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, про “Загальну мобілізацію”, “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, мають право доводити до громадян інформацію про планові заходи. Це звичайна робота ТЦКСП. Не варто сприймати такі оголошення в іншому контексті. Все в межах законодавства і компетенції ТЦКСП”, – розповіли ТСН.ua в пресслужбі Київської міської військової адміністрації. 

У КМВА додають, що об’яви на під’їздах будинків це інформування населення про те, що мобілізаційний процес в країні триває та нагадування для тих, кому вже були вручені повістки, з’явитися до військкомату.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.