Нормандська змова – державна зрада: у Києві мітингували проти формули Штайнмаєра (відео)

407
Нормандська змова – державна зрада: у Києві мітингували проти формули Штайнмаєра (фото та відео)

У Києві біля Офісу Президента України влаштували акцію “Нормандська змова – державна зрада”. Люди мітингували проти так званої формули Штайнмаєра щодо виборів на окупованому Донбасі.

Один із організаторів акції в ефірі “Еспресо” заявив, що реалізація цієї формули – це державна зрада, – пише Канал 24.

Ми хочемо застерегти, щоб він (президент – ред. 24 канал) не перейшов за червону лінію. Не вчинив держзраду і лишився нормальною людиною,
– сказав Білоус.

Мітингарі також вимагали від президента Володимира Зеленського не закріплювати особливий статус окупованої частини Донбасу в Конституції.

На акцію протесту прийшли декілька десятків людей. Вони розгорнули український прапор перед будівлею ОПУ.

Протестувальники тримали плакати “Ні формулі Путіна, ЗСУ стоять на своїй землі” та “Це агресія Росії, а не конфлікт в Україні”.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко 2 вересня дав згоду на так звану формулу Штайнмаєра  щодо врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасу. В Офісі Президента України наразі нічого про це не знають.

Україна готова реалізувати так звану формулу Штайнмаєра щодо місцевих виборів на Донбасі, але за кількох умов. Серед них – повне припинення вогню та виведення підконтрольних Росії військ і техніки з окупованих територій. Більше умов – читайте за посиланням.