Неочікувано. Оксана Марченко покинула шоу “Танці з зірками”

892

Оксана Марченко покинула шоу “Танці з зірками.

Про це телеведуча написала на своїй сторінці в соцмережі. Причина – перелом ребра. 

“Дорогі друзі, я покидаю шоу “Танці з зірками” – це був новий цікавий досвід. Я вдячна Богу за кожен прожитий день. Є лише одна обставина, яка змушує мене зробити цей крок. Під час підготовки до прямих ефірів, на репетиції, я зламала 2 ребра.

Це був дуже гострий біль, але я подумала, що сильно потягнула зв’язки або м’язи, брала знеболююче і, зціпивши зуби, продовжувала репетирувати. Часом біль був нестерпним, я йшла в роздягальню, плакала, щоб ніхто не бачив, ставила собі ще сильніші знеболювальні ін’єкції і знову репетирувала.

Лікарю, вибачте, що я не говорила Вам про це?і вибачте, що я не зробила знімок раніше, а тільки недавно. Інакше Ви заборонили б мені танцювати ще тоді, а саме в той момент мені було це необхідно, тому що це була мрія моєї дочки. Перед ефірами все повторювалося: заспокійливі – і я знову могла танцювати і працювати. Сьогодні мені не боляче, але через те, що ускладнюється програма лікарі побоюються рецедиву, адже тканини в місцях переломів ще досить слабкі. А я не можу і не хочу працювати напівсили. До останнього часу про цю історію ніхто не знав, але сьогодні я хочу бути щирою.

Я перемогла свій біль, свої страхи і невпевненість. Мною пишається моя сім’я, мої батьки, друзі, і я від щирого серця хочу їм подякувати за підтримку і любов. Я також вдячна всім тим, хто вболівав за мене всією душею і підтримував – повірте, це і ваша перемога. Я вдячна своїй родині – за їх безмежне терпіння і любов.

Я ще раз переконалася, що, якщо хочеш навчиться або пізнати щось нове, ти можеш це зробити! Тепер у мене нова мрія і я йду до неї! Я хочу подякувати всім людям, які робили це шоу, з якими мені пощастило зустрітися на проекті.

Працювати з професіоналами – велике щастя! Я хочу подякувати всім учасникам шоу – це відмінні люди, і я дуже горда, що була однією з вас. Особливо я хотіла б подякувати моєму партнерові, хореографу Дімі Чапліну, з яким нас тепер пов’язує велика дружба, – за його терпіння, працьовитість, принциповість і чесність” – написала Марченко.