Вівторок, 28 березня

“Не знаєш російської – іди і вчи, націоналісте”: у Львові в поїзді розгорівся мовний скандал

У Львові стався інцидент з провідницею пасажирського поїзда Укрзалізниці №134 “Миколаїв-Івано-Франківськ” нахамила пасажиру і відмовилася розмовляти з ним державною мовою.

Про подію на своїй сторінці в Facebook повідомив пасажир Ярослав Попович. Повідомляється, що інцидент стався ще 21 липня. В той день поїзд обслуговувався одеської бригадою провідників.

Хлопцеві нахамила провідник Ніна Вакулик, фотографію якої він також опублікував з повним описом ситуації. Молодий чоловік пояснив, що спочатку жінка звернулася російською до нього з проханням показати “квиточок і документи”, на що він попросив обслуговувати його українською мовою. І далі почалося найцікавіше.

провідниця

Провідниця відреагувала на звичайну прохання досить агресивно, що збентежило пасажирів.

“Хто таке сказав, що я повинна обслуговувати українською? Української мови я не знаю, вчити не буду, буду обслуговувати російською. Не знаєш української – іди вчи, націоналіст”, – випалила одеська провідниця.

Після цієї полум’яної промови молодий чоловік не розгубився і звернувся до начальника поїзда. Той завив, що поведінка провідниці є неприпустимим і пообіцяв її покарати, якщо та не виправиться.

Начальник поїзда повідомив потерпілому від хамства провідниці Вакулик пасажиру, що вона працює у них вже досить давно. Україномовних пасажирів зобов’язані обслуговувати українською, проводяться спеціальні інструктажі.

“Якщо вона не знає української, то працювати провідником більше не буде, переведемо її в депо. Крім того, обов’язково проведемо роботу з усіма нашими провідниками”, – зазначив начальник поїзда.

Пізніше він прийшов до провідниці і повідомив їй, що вона буде переведена на іншу посаду до тез пір, поки не вивчить українську мову.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: