Середа, 27 вересня

Наталю Королевську оголосили у розшук

НАБУ оголосило про розшук колишньої народної депутатки Наталії Королевської – про це повідомляє УНІАН. Відповідна розшукова картка вже є на сайті МВС. Наталю Королевську розшукують через звинувачення у декларуванні недостовірної інформації (ст. 366-2 Кримінального кодексу України).

Правоохоронці додали, що датою зникнення Королевської вважають 22 лютого 2023 року.

Раніше НАЗК заявило, що спосіб життя Наталії Королевської не відповідав задекларованим доходам.

«За результатами моніторингу способу життя народної депутатки Наталії Королевської НАЗК передає обґрунтований висновок про виявлення ознак кримінального правопорушення, пов’язаного з корупцією, до САП», – ідеться в повідомленні.

Під час моніторингу було виявлено факти, що свідчать про незаконне збагачення Королевської на суму 49,6 млн грн та умисне внесення нею недостовірних відомостей до декларації за 2020 рік, які відрізняються від достовірних на 3,8 млн грн.

Зокрема, під час моніторингу НАЗК виявило маєток батька Королевської.

«У декларації за 2020 рік Наталія Королевська зазначила право користування земельною ділянкою загальною площею 0,2258 га та розташованим на ній будинком загальною площею 614,6 кв. м у Київській області. Ділянка і маєток належать батьку Королевської», – йдеться в повідомленні.

Наталія Королевська була народним депутатом кількох скликань, переважно перебувала у складі проросійських фракцій. У 2014 році балотувалась на посаду Президента України, однак зняла свою кандидатуру. Після початку повномасштабного вторгнення росії пропустила всі засідання ВРУ. Також у неї виявлено російське громадянство.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.