Понеділок, 25 вересня

Нардепка спробувала створити собі алібі та позбутися речового доказу

Народній депутатці Людмилі Марченко та її помічниці вручено підозру в отриманні неправомірної вигоди – про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.  Суть обвинувачення – вона спокусилась на 5300 доларів США, які їй передав громадянин за сприяння у виїзді за кордон. У межах досудового розслідування встановлено, що депутат спільно зі своєю помічницею за грошову винагороду пообіцяла громадянину забезпечити прийняття уповноваженим особами обласної військової адміністрації рішення про дозвіл на виїзд за межі України, а також внесення відповідних відомостей до Інформаційної системи «Шлях».

У подальшому співучасниками організовано надіслання звернення благодійної організації до однієї з районних військових адміністрацій, на підставі чого ОВА прийнято рішення про надання дозволу вказаному громадянину на проїзд як волонтера через державний кордон України з метою перевезення гуманітарного вантажу на територію України.

Після одержання дозволу помічниця нардепа зустрілась з громадянином та отримала від нього другу частину обумовлених коштів – 2 800 дол. США.

Однак найцікавіше відбулось коли працівники САП та НАБУ навідались до неї у маєток. За кілька хвилин до цього візиту нардепка спробувала позбутись отриманого хабаря та викинути гроші за паркан обійстя. Однак не врахувала, що всі її дії потрапили в обʼєктив відеоспостереження, а за парканом вже чергували детективи, які й зафіксували факт спроби позбутися доказів.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.