Вівторок, 28 березня

Над Рейхстагом підняли український прапор. Шольц закликав Путіна припинити війну

До річниці повномасштабного вторгення Росії в Україну над будівлею Рейхстагу, де засідає німецький парламент Бундестаг, підняли державний прапор України.

Як повідомляється на сайті Бундестагу, українські прапори майорять на східній та західній сторонах Рейхстагу, а також на його південно-західній вежі.

Таким чином, йдеться в повідомленні, президія Бундестагу підхопила ініціативу німецько-української парламентської групи, щоб 24 лютого 2023 року «виявити особливо чіткий знак солідарності з українським народом».

Очікується, що у четвер, 2 березня, на пленарному засіданні Бундестагу німецький канцлер Олаф Шольц виступить з урядовою заявою на тему «Один рік перелому — зміцнення безпеки Німеччини та альянсів, які продовжують підтримувати Україну».

Сьогодні ж Олаф Шольц у своєму Твітері опублікував відеозвернення, в якому запевнив, що Німеччина продовжить підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно, констатував, що Путін з огляду на останній рік уже зазнав поразки і має припинити війну.

«Німеччина непохитно стоїть на боці України — сьогодні й у майбутньому. Тому що не постачання нами зрої продовжує війну. Навпаки: чим раніше Путін визнає, що його імперіалістична мета не буде досягнута, тим більше шансів на закінчення війни. Усе в руках Путіна. Він може припинити цю війну», — сказав бундесканцлер.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.