Понеділок, 25 вересня

На Закарпатті розпочали виробництво солі, яке 100% забезпечить потреби України (фото)

2 серпня Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав Закарпатську область, де мав «довгий і насичений день. Доповіді щодо роботи ППО, результати по «шахедах».  Працюємо над посиленням нашого захисту неба. Закарпаття. Велика нарада з усіма нашими послами. Конкретні дипломатичні завдання на осінь. Нарада щодо ситуації в регіоні – є позитив, передусім економічний. Робочі місця, нові проекти, релокація підприємств. Закарпаття точно може бути одним із драйверів економічного розвитку України. Завершив цей день у Береговому. Зустріч з угорською громадою, із воїнами, із керівництвом області» — про це він написав у своєму телеграм-каналі.

Під час координаційної наради щодо економічної, соціальної та безпекової ситуації в Закарпатській області голова ОВА Віктор Микита передав главі держави першу сіль, добуту в межах розробки Тереблянського соляного родовища, що на Тячівщині. Ця подія має колосальне значення для продовольчої безпеки країни й економічного розвитку нашого регіону. Родовище на Закарпатті зможе на 100% забезпечити Україну технічною і кухонною сіллю, яка в найближчій перспективі буде поставлена для утримання доріг у зимовий період та для закриття потреб населення – повідомив голова Закарпатської області.

Проблема із сіллю в Україні виникла навесні минулого року, коли через бойові дії найбільший український виробник солі «Артемсіль» був вимушений зупинити виробництво. Відтоді потребу у солі доводиться закривати за рахунок імпорту.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.