На День Незалежності у Києві замість параду пройде Хода гідності, – Богдан

432
Андрій Богдан
Андрій Богдан

Цьогоріч Україна відзначатиме День Незалежності за новим осучасненим сценарієм та без традиційного параду.

Пише 24 канал

У Києві 24 серпня пройде Хода гідності, участь в якій візьме президент Володимир Зеленський, керівництво держави, військові ЗСУ, волонтери, спортсмени, медики, освітяни тощо.

Про це заявив глава Офісу Президента Андрій Богдан на брифінгу в Києві.

Цього року Україна святкуватиме День Незалежнсоті у новому форматі. Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки, на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності,
– сказав Богдан.

Як відзначив голова ОП, цьогорічне святкування буде сучасним і пройде у європейському стилі. Таке святкування Дня Незалежності має на меті започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна.

“Планується, що Хрещатиком пройдуть представники різних родів військ Збройних сил УкраїниВетерани АТО зможуть приєднатися до представників своїх бригад. Разом з військовими у заході також візьмуть участь медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери“, – розповів чиновник.

Також, у Ході візьме участь президент Володимир Зеленський та керівництво держави. Після цього глава держави звернеться до українців.

Богдан також обіцяв, що у центрі Києва відбудеться грандіозний концерт. Наразі організацією займається відомий український режисер, проте голова ОПУ не назвав його прізвище.