Середа, 1 лютого

Музика єднає: оркестр Повітряних cил США виконує пісню УПА у стилі джаз. Відео

Оркестр Повітряних cил США в Європі The USAFE Band мелодійно підтримав багатонаціональні навчання “Чисте небо-2018” на аеродромі Старокостянтинова у Хмельниькій області.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в Facebook.

Оркестр Повітряних Сил США в Європі підтримує багатонаціональні навчання #ЧистеНебо_2018 на аеродромі Старокостянтинова в Україні. Демонструючи оперативну сумісність між військовими України та США, оркестр Повітряних Сил США в Європі разом з оркестром Військово-музичне управління Збройних Сил України виконує українські народні пісні та популярну музики.

Музика об’єднує культури та укріплює партнерство #Збройних_Сил_України та #США, повідомляє відомство.

Зі сцени прозвучали також знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, сучасний нью-йоркський джаз і нові прочитання українських творів.

Нова програма колективу “I Sustain the Wings” (“Я підтримую крила”) розширює ідею дружби двох країн.

“Ми святкуємо Незалежність України та успішне партнерство, що скероване на демократичний розвиток, безпеку і процвітання. Спільні військові навчання “Clear Sky 18” закріплюють співробітництво між Україною та Сполученими Штатами Америки. У постійній взаємодії з українськими музикантами The USAFE Band висловлює довіру, повагу та єдність”, – наголосив командир і диригент оркестру військово-повітряних сил США в Європі полковник Дон Скофілд.

Як розповіли в оркестрі, The USAFE Band готує особливе музичне послання для фінального концерту туру в Українському домі у Києві.

Джерело: novynarnia.com

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.