п`ятниця, 1 грудня

Музика українських виконавців в іноземній рекламі (Відео)

На початку року українські ЗМІ та популярні Facebook-сторінки активно писали про нову рекламу бренду Девіда Бекхема. Зацікавило вітчизняних медійників здебільшого те, що саундтреком для ролику було обрано пісню “Шо з-пiд дуба” гурту “ДахаБраха”.

Сьогодні ми вирішили розповісти вам про інші зарубіжні рекламні ролики, в яких ви можете почути знайомі мелодії українських виконавців. Добірку склали редактори ресурсу kozakorium.com

Freehub Magazine та гурт Zapaska

Американський відео-журнал Freehub Magazine використав для одного зі своїх роликів пісню “Літак” гурту Zapaska – її можна почути на 5:30 хвилині. До слова, цю композицію дует створив на вірш Богдана-Ігоря Антонича. Що стосується Freehub Magazine – він доволі популярний серед спортсменів-екстремалів, зокрема велосипедистів. Епізод, в якому пролунала українська пісня, розповідає про Лоррейн Бланше (Lorraine Blancher), яка подорожує скелястими корами Північної Америки на своєму гірському байку. 

Victoria’s Secret та співачка Pavlova

Якщо ви не чули про таку українську співачку, як Pavlova, це не біда. Народилася вона у Львові, у 2012-13 роках почала підкорювати український шоу-біз, однак вже на початку кар’єри їй пощастило підписати контракт з американським лейблом Republic Records і вона помандрувала у далекі краї. У 2017 році Pavlova розпочала співпрацю з відомим брендом Victoria’s Secret – її пісня Burn Brighter стала саундтреком до рекламного ролика “The Victoria’s Secret Angels Hit the Gym”. Однак співачка розповіла, що це не єдиний проект, над яким вона працювала разом з представниками компанії. 

Бренд House 99 та гурт ДахаБраха

Про цей ролик ми вже згадували на початку статті. Цікаво, що закордонна публіка вже раніше мала змогу познайомитися з гуртом “ДахаБраха”, зокрема з піснею “Що з-под дуба”. Кілька років тому українці презентували композицію в ефірі американської радіостанції KEXP та на шоу каналу “BBC Two”. Згодом, у 2017 році вона стала саундтреком до популярного серіалу “Фарго” – її можна почути в другій серії третього сезону.

Wolf & Badger та гурт Tik Tu

Пісню “Маленькі малюсіки” тернопільського гурту Tik Tu запримітиили в британському домі моди Wolf & Badger, котрий займається розповсюдженням британських незалежних брендів. Композиція українців звучить в рекламі колекції весна-літо 2017.

McDonald’s та гурт Brunettes Shoot Blondes

Пісню “You’ve Got To Move” криворізького інді-гурту Brunettes Shoot Blondes можна почути в українській телевізійній кампанії “Мій Бургер” від McDonald’s. Хлопці кажуть, що їм було приємно працювати з таким великим брендом. Зокрема, їх потішило те, що хоч композиція і була записана багато років тому, вона все ще не втратила своєї актуальності. 

Watsons​ і знову Brunettes Shoot Blondes

Виявляється, хлопці з гурту Brunettes Shoot Blondes вже не вперше беруть участь в рекламних кампаніях відомих брендів. У 2013 році їхня пісня “You Brroke My Heart” стала саундтреком торгової мережі Watsons.

Opel та все ті ж Brunettes Shoot Blondes

У 2014 році хлопці випустили кліп на пісню “Bittersweet”, котрий взагалі став частиною рекламної кампанії німецького автовиробника Opel.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.