Марченко братиме участь у шоу “Танці з зірками” на “1+1”, незважаючи на протест журналістів каналу

1288
Віктор Медведчук та Оксана Марченко
Віктор Медведчук та Оксана Марченко

Телеведуча Оксана Марченко вирішила взяти участь у шоу “Танці з зірками” на каналі “1+1”.

Про це вона повідомила в Instagram 10 серпня.

“Друзі, незважаючи ні на що, я вирішила взяти участь у новому сезоні “Танців з зірками” на “1+1”, – написала вона. Виклик їй кинула телеведуча Леся Нікітюк. Марченко запропонувала взяти участь у шоу співакові Павлу Зіброву.

 

Друзі, незважаючи ні на що, я вирішила взяти участь в новому сезоні @tanci1plus1 на @1plus1_ua А тому, безперечно, я приймаю виклик #танціззіркамиchallenge від @lesia_nikituk 
У свою чергу, передаю танцювальну естафету екстравагантному артисту, співаку @pavlo_zibrov 
Ну, що, Пашо, а ти готовий танцювати??!) . . . #oksanamarchenko #оксанамарченко #танці #танціззірками #танци #будутанцевать #ОксанаТанцуй #ОксанаТанцюй

Допис, поширений Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

На сайті “1+1” 10 серпня опублікували новину про те, що Марченко візьме участь у “Танцях з зірками”. Там також з’явилося відео з анонсом її участі у проекті.

Марченко є дружиною українського політика, кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Журналісти ТСН виступили проти її участі в шоу.

“Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі і анексію Криму”, – йдеться у зверненні, яке підписало більш ніж 50 журналістів.