Кияни виконали небезпечний трюк на пляжі і стали героями західних ЗМІ (фото)

622

Туристи з Києва виконали небезпечний трюк на відомому пляжі і стали героями західних ЗМІ.

Кияни Олег Колісниченко та Юлія Ніс стали героями популярних західних ЗМІ, виконавши небезпечний трюк на пляжі острова Сен-Мартен.

Про це повідомляє Styler.

На цьому острові літаки, які здійснюють посадку в аеропорт Принцеси Юліани, пролітають дуже низько над пляжем, на якому збираються сотні відпочивальників. Так відбувається тому, що початок посадкової смуги примикає до берега і становить всього 2 км. Через це на острів часто приїжджають екстремали, які хочуть доторкнутися до літака, що злітає з берега або ж постояти під судном, що йде на посадку.

Українці ж вирішили не просто постояти під  літаком, що злітає, а зробили небезпечний трюк. Під час посадки чергового авіалайнера Юлія виконала акробатичний трюк, стоячи однією рукою на голові Олега. В результаті трюку ноги дівчини виявилися в лічених сантиметрах від шасі літака.

«Багато людей фотографували літаки над їх головами, але у нас була ідея зробити щось класне. Після декількох спроб нам вдалося виконати цей трюк. Але коли літак наблизився, ми не очікували, що він буде таким великим і так близько до нас. Шасі не торкнулися моїх ніг, але я відчула цю величезну кількість повітря, через що втратила рівновагу », – розповіла дівчина виданню The Sun.

Крім The Sun про хлопців написали Daily Mail, місцева острівна газета і багато інших видань.

Юля і Олег давно займаються акробатикою, тому трюк їм вдався добре. Самі фото були зроблені близько року тому, однак світові ЗМІ звернули на них увагу тільки зараз.