Середа, 27 вересня

Кримський міст вдруге пошкоджено. Окупантів просять не панікувати

Сьогодні вночі на Кримському мосту, в районі 145-ї опори зі сторони Краснодарського краю росії стався вибух, внаслідок чого провалився проліт мосту – про це у своєму телеграм-каналі повідомив гауляйтер окупованого півострова Сергій Аксьонов. Внаслідок цього зупинено автомобільне та залізничне сполучення між окупованим півостровом та росією. На місце пригоди, як створджує Сергій Аксьонов, виїхали керівники окупованого Криму та Краснодарського краю. Сергій Аксьонов стверджує, що о 9:00 залізничне сполучення буде відновлено. Також буде здійснюватись паромне сполучення.

Щодо автомобільного сполучення, то Сергій Аксьонов попросив окупантів не панікувати. А якщо їм треба конче у Крим, чи виїхати з Криму, то користуватись сухопутніми шляхами через «новие регіони».

За інформацією УНІАН,  внаслідок вибуху Кримського мосту загинуло двоє істот, які припхались у Крим з Білгородської області.

Нагадуємо, що це не перший вибух на Кримському мості – перший раз це сталось 8 жовтня 2022 року. У цьому році це є перший вибух. Також окупанти стверджують, що 10 липня ЗСУ намагались атакувати міст ракетами С-200.

Рівно рік тому екс-президент росії Дмітрій Мєдвєдєв, обіцяв Україні влаштувати “судний день за Крим”

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.