Середа, 1 лютого

Конкурс «Міс Україна» змінює вимоги до учасниць

За новими стандартами взяти участь зможуть більше дівчат.

Національний комітет «Міс Україна» прийняв рішення скорегувати обмеження за віком і росту для учасниць. Це сталося після аналізу оновлених вимог трьох міжнародних конкурсів краси – Miss World, Miss Earth і Miss International. Про це йдеться на сайті конкурсу.

На даний момент до конкурсу Miss World допускаються учасниці від 17 до 27 років; їх зростання має бути не менше, ніж 166,7 см. У конкурсі Miss Earth вік учасниць – від 18 до 25 років, зріст – від 167,64 см. Для Miss International відбирають дівчат від 17 до 27 років, не нижче 168 см.

Середні допустимі показники віку і зростання були визначені, щоб дозволити учасницям «Міс Україна» поборотися за будь-яку з трьох корон на трьох найпрестижніших міжнародних конкурсах краси. Тому з 29 січня 2019 року до участі допускаються дівчата від 17 до 25 років, зростом від 168 см.

«Таким чином, ми збільшуємо число дівчат, які можуть брати участь в конкурсі” Міс Україна “. Щиро сподіваємося, що, таким чином, дамо шанс ще більшій кількості українок втілити свою мрію! », – написали на офіційному сайті« Міс Україна ».

У попередні роки в конкурсі змагалися дівчата у віці від 17 до 24 років, зростом від 170 см.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: