Четвер, 7 грудня

Коли буде знищено Кримський міст — політик

“Не треба бути воєнним аналітиком, щоб побачити українську стартегію стосовно Криму і полягає вона  у тому, що ми не штурмуємо Перекоп, чи висаджуємо десант, а методично нищимо російську інфраструктуру та флот у Криму, російські аеродроми та ліиаки і в такий спосіб приводимо Крим у воєнну непридатність” — про це заявив в інтерв ’ю нашому кореспонденту український політик та екс-народний депутат Тарас Стецьків

За його словами постачання Україні далекобійних ракет, різних країн лише допоможе перетворити Крим у військовонепроможну територію. Найголовніше — у такий спосіб Україна демілітаризує Крим явочним порядком.  

Тарас Стецьків зазначив, що Керчинський міст, безумовно, є важливою ціллю для ЗСУ, однак її не можна розглядати у відриві від загального перебігу операцій, які проводять ЗСУ: “Ми тривалий час були зациклені на тому, що не можемо підірвати Кримський міст. Рано чи пізно він буде знищений, однак це треба розглядати в комплексі з загальною воєнною ситуацією на Півдні. Коли виразно окреслиться перспектива перерізання сухопутного коридору в Крим, оточення Токмака чи Мелітополя, тоді буде можливість знищити Кримський міст.”

Тарас Стецьків визнав, що це робиться не так швидко, якби нам хотіло. Однак тут ми залежимо від динаміки постачання зброї від наших союзників.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.