Хорвати присвятили Україні перемогу над збірною Росії, їх вже встигли за це покарати(відео)

229

Колишні гравці «Динамо Київ» записали відеозвернення.

Колишні хорватські гравці ФК «Динамо» Домагой Віда і Огнен Вукоєвич присвятили перемогу над Росією в ході ЧС-2018 Україна і київським футбольному клубу.

“Слава Україні! Це перемога за «Динамо» і за Україну! Хорватія, вперед! », – сказали вони в своєму відеозверненні, яке опублікував футбольний коментатор Андрій Шахов в своєму Facebook.

Однак, Міжнародна федерація футболу (ФІФА) уже винесла попередження захиснику збірної Хорватії Домагою Віді за неспортивну поведінку, що суперечить принципам чесної гри.

“Ми можемо підтвердити, що дисциплінарний комітет ФІФА виніс попередження Домагою Віді за його висловлювання на відео, викладеному після матчу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії”, – цитує ТАСС представника ФІФА.

Обидва футболісти чималу частину своєї кар’єри грали за “Динамо Київ”. Віду захищав кольори киян п’ять сезонів – в період з 2013 по 2017 рік, лише в грудні перейшов в турецький «Бешикташ». Вукоєвич  віддав київському «Динамо» сім років своєї кар’єри.

Збірна Росії програла Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу. Перемогу хорватам в матчі принесла серія післяматчевих пенальті.

Збірна Хорватії пробилася в півфінал чемпіонату світу вперше з 1998 року.

У півфіналі турніру Хорватія зіграє зі збірною Англії. Матч відбудеться 11 липня в Москві. Зустріч розпочнеться о 21:00 за московським часом. В іншому півфіналі зустрінуться команди Бельгії та Франції.