Субота, 23 вересня

Голова Тернопільської обласної ради заплатив гроші і тепер ходить на роботу

Підозрюваний у хабарництві голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вніс 805 000 застави і отримав можливість повернутись на свободу – повідомляє Громадське . Також він повернувся до виконання обовʼязків голови обласної ради і навіть провів прес-конференцію. При цьому він пояснив, що є лише підозрюваним, а не підсудним.

Михайло Головко спростував будь-яку причетність до корупції, оскільки до дій, у яких його підозрюють, не має жодного стосунку. Він заявив, що підозра в хабарі — «повний маразм, абсурд і провокація», оскільки обласна рада «вже майже два роки не має жодного стосунку до бюджету».

«Ми не виділяємо жодної копійки. Ми на це ніяк не впливаємо. Хабар так званий чи неправомірна вигода — це якщо людина надає якісь послуги, і за це з нею якось розраховуються чи віддячують. З нашого боку не було жодних дій», — зазначив голова облради.

Детальніше прокоментувати затримання й підозру Головко відмовився через те, що триває слідство.

Як ми повідомляли раніше 26 червня голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка та двох заступників голови ОВА затримали під час отримання третього траншу неправомірної вигоди 600 тисяч грн. Загальна сума була понад 2,4 млн. грн за підписання акту виконаних будівельних робіт.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.