Четвер, 9 лютого

Фото маріупольського військового потрапило у ТОП-25 кращих за версією The Guardian

Фотографія військовослужбовця, зроблена під Маріуполем, увійшла в рейтинг кращих фото року за версією британської газети The Guardian.

Про це розповів фотограф Сергій Ваганов, – повідомляє MRPL.CITY.

Фотографія «Український військовослужбовець вправляється зі штангою з мін» потрапила в рейтинг кращих фото однієї з найавторитетніших газет у світі, що стало для її творця великою несподіванкою.

«Я дуже радий, що ЗМІ так відгукнулися на таке досягнення української журналістики, але це заслуга не моя, а цих молодих офіцерів – нової генерації української армії. Це прекрасні, грамотні, мотивовані молоді люди», – коментує фотограф.

Знімок був зроблений в жовтні в селі Водяне, де Сергій Ваганов фотографував руйнування від обстрілів, спілкувався з місцевими жителями і військовослужбовцями. Солдати запросили фотографа на обід, а на місці перебування військових він виявив спортивний куточок, де штанга була зроблена з деактивованих 120-міліметрових мін – найбільшого діаметру, вага яких загалом становить 35 кг.

За словами фотографа, практично на кожній позиції військових є імпровізовані спортивні куточки: штанги, зроблені з 6-літрових бутлів для води, наповнених піском, з шлакоблоків і ланок гусеничної техніки, в посадках – турніки з акації.

«Це чудово, що люди знаходять час на спорт, хоча основна їхня «фізкультура» – це рити окопи і зміцнювати позиції», – сказав Сергій Ваганов.

ТОП-25 кращих фотографій за версією The Guardian можна переглянути тут

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: