Субота, 23 вересня

Екс-радник міністра внутрішніх справ хоче продовжити заборону виїзду чоловікам за кордон на три роки після завершення війни

«Я впевнений, що навіть після війни потрібно продовжити заборону виїзду чоловікам за кордон ще, як мінімум, на 3 роки. Інакше ми просто не збережемося як нація» — таку заяву у своєму ФБ зробив екс-радник міністра внутрішніх справ та керівник Інституту майбутнього Вадим Денисенко. При цьому він згадав, що саме у ці дні чотири роки тому, він завершив одну із своїх мандрівок до Європи. Також зазначив, що доведеться розпрощатись із мрією одразу після війни здійснити мандрівку крайнім заходом Європи – Португалією, де є дорога святого Вінсента. Водночас Вадим Денисенко зазначив, що в законі мають бути прописані правила перетину кордону для виїзду на лікування, відпустку, відрядження. «Але одним махом відкрити кордони, як це було до 24.02.22 – це означає втратити плюс мільйон. Зараз за кордоном близько 7 млн людей, повернеться половина. Всі ті, хто пише про комплексні заходи по поверненню – лукавлять. Ніяких реальних комплексних заходів нема і не буде. На жаль.» — написав Вадим Денисенко.

Оскільки пост викликав значний резонанс, то прес-служба Міністерства мусіла розповсюдити заяву  у якій нагадала, що Вадим Денисенко уже не є радником міністра і згаданий пост є його особистою думкою: «Висловлювання пана Денисенка щодо заборони виїзду чоловікам за кордон — особиста думка. Прохання не вважати це позицією МВС України.»

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.