Четвер, 9 лютого

Дві петиції про скасування “примусової” вакцинації набрали необхідну кількість підписів

Дві електронні петиції про скасування “примусової” вакцинації населення проти коронавірусу, розміщені на сайті президента України Володимира Зеленського, набрали необхідну кількість у 25 тисяч підписів.

Джерело: тексти петицій на сайті президента, УП

Деталі: Одна петиція, ініційована Юрієм Ахрамєйком 27 вересня, зібрала 25444 підписів і вже перебуває на розгляді. У тексті петиції автор просить президента скасувати карантинні обмеження, оскільки вони “безглузді”.

Дослівно: “Ми вимагаємо повністю скасувати карантин, безглуздий масковий режим, та вакцинацію, яка вже стала примусовою для деяких верств населення. Залишити лише вакцинацію для бажаючих і тільки на платній основі.

Також ми вимагаємо не вести статистику і не згадувати в новинах про коронавірус. Вже давно і так зрозуміло, що цим нас намагаються маніпулювати, дані про хворих і померлих, що не відповідають дійсності. Дуже багато випадків, коли просять родичів померлого записати, що від ковіда і за це пропонують винагороду і допомогу в похоронах. Але, пропаганда не діє на розумних та освічених людей.

Володимире Олександровичу, щиро сподіваюсь на Вашу власну думку і лише Ваше втручання вирішить цю проблему. Зробимо це разом!

P. S. Якщо ця петиція набере потрібні 25 тисяч і Ви її проігноруєте або з відповіддю в стилі, передам прем’єр-міністру і ніяких конкретних і радикальних змін не буде, ми всі, які тут підписалися будемо вважати, що у Вас немає своєї думки, не чуєте народ, справжньої демократії немає, а значить світом керує закулісна мафія, а не здоровий глузд”.

Деталі: Друга петиція, ініційована Дмитром Зінькевичем 23 вересня, набрала 25121 голос і має статус “Очікує на розгляд”. Автор зверення просить скасувати “примусову” вакцинацію проти коронавірусу через те, що вакцини є “простроченими”.

Дослівно: “Прошу заборонити примусову вакцинацію населення. Не повинно бути такого, що люди вакцинуються простроченими вакцинами під страхом звільнення з роботи чи неотримання заробітної плати. Прошу президента та міністра охорони здоров’я надати людям право обирати хочуть вони вакцинуватись чи ні. Ми вас підтримали на виборах – підтримайте ж тепер і Ви нас”.

Передісторія: 

  • У жовтні президенту Зеленському вже надходила петиція від громадян про скасування “примусової” вакцинації. Тоді у відповіді голови держави зазначили, що пропозиції передали голові Верховної Ради та прем’єр-міністрові на вивчення.
  • У жовтні Міністерство охорони здоров’я вирішило відстороняти від роботи освітян та працівників державних та місцевих органів влади, які не щепилися проти коронавірусу. Під час відсторонення їм не будуть виплачувати заробітну плату. У середині листопада повідомляли про майже 3,5 тисячі вчителів, яких відсторонили тимчаосво від роботи через відсутність щеплення.
  • 13 грудня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Україні досягнули цільового показника ВООЗ і щепили проти COVID-19 40% дорослого населення.
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.