Середа, 27 вересня

Дешевий алкоголь і цигарки та безліч красивих жінки: як англійський таблоїд рекламує Україну

Британське видання The Sun з нагоди запуску нових маршрутів лоукостера Ryanair в Україні розповіло своїм читачам про привабливі ціни на алкоголь, сигарети і готелі в країні і про “надлишок” красивих жінок.

Видання зазначає, що Україна вже тривалий час користується популярністю серед британців обох статей, як місце проведення парубоцьких вечірок напередодні весілля/заміжжя.

Нагадаємо, найбільший лоукост-перевізник Європи Ryanair прийшов в Україну. Рейси почнуться з жовтня.

“Рішення лоукостера є чудовою новиною для цієї східноєвропейської країни, яка перебуває на межі гуманітарної кризи завдяки 5-річному конфлікту з Росією”, – – пише The Sun.

Дешевий алкоголь і цигарки та безліч красивих жінки: як англійський таблоїд рекламує Україну

 

“Британцям, які спокусяться дешевими польотами, сподобаються і ціни, які вони зустрінуть всередині країни. Минулого року індекс вартості пива GoPro Beer Price Index зафіксував, що середня ціна пива в Україні становить 1.15 фунта, а в окремих місцях пиво можна придбати і за 50 пенсів. Обід на трьох в ресторані середнього рівня коштує близько 15.26 фунтів, а пачка сигарет Marlboro – 79 пенсів. Номер у 3-зірковому готелі можна знайти і за 15 фунтів за ніч, а ліжко в хостелі коштує від 3 фунтів”, – розписує принади України британське видання.

Середня вартість квитка Ryanair для України, як повідомляє Українська служба Бі-Бі-Сі, буде нижче 40 євро, а на початку навіть 10 євро. Квитки з Києва до Барселони на 31 жовтня в одну сторону коштують приблизно 40 євро. На сайті компанії повідомляється, що з нагоди початку роботи нових маршрутів компанії в Україні, до 26-го березня компанія пропонує квитки на низку маршрутів за ціною від 19,99 євро.

Як зазначає впливове британське видання The Economist, на сьогодні лише 5% українців можуть дозволити собі розкіш повітряних перельотів. Дешеві квитки від Ryanair не тільки дадуть їм можливість піднятися в повітря, але і зв’яжуть країну тісніше з ЄС, куди ведуть всі нові маршрути.

“Це зовсім непогано тоді, коли Росія робить все, щоб затягнути Україну назад у свою сферу впливу”, – зазначає The Economist.

Тим часом стаття видання The Sun наводить коментар про привабливість України одного з організаторів відпочинку для британців в Україні, включаючи холостяцькі подорожі для представників обох статей.

“Хлопці вже давно подорожують до України не тільки за холостяцькими вечірками, а й щоб підтримати британські футбольні команди в різних змаганнях. Головна причина, з якої хлопцям подобається в Україні, полягає в тому, що жінки тут одні з найкрасивіших у світі і їх тут надлишок”, – наводять слова Тоні в The Sun.

Видання також попередило британців, що “хоча ситуація в Києві і інших містах за винятком Донецька і Луганська в цілому спокійна, публічні мітинги можуть перерости в насильство без будь-яких попереджень”.

Низький рівень життя переважної більшості населення України є однією з причин того, що за країною протягом тривалого часу тримається імідж пункту призначення для т.зв. секс-туризму. Ситуація по-різному сприймається в українському суспільстві і часто дискутується не як соціально-економічна проблема, а з точки зору “іміджу” держави, ідентичності, “норм” поведінки, які приписуються статям та інше, зазначає Голос Америки.

У листопаді 2017 року народний депутат Ганна Романова, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Верховної Ради, писала, що через відсутність правильного туристичного брендингу України відбулося стихійне формування специфічної туристичної привабливості. І ця стихійна репутація в своїй основі несе подорожі за красивими і невибагливими (якщо не сказати легкодоступними) жінками.

“Репутація країни як зони дешевого (безкоштовного) “секс-туризму” – шкодить туристичній індустрії, іміджу України та українок. Адже імідж дешевої дестинації легкодоступних жінок – залучає відповідний контингент. Як сніжний ком. Чим далі, тим важче буде позбутися такого ярлика” , – відзначала нардеп, приділяючи особливу увагу туристам з Туреччини.

Виходом із ситуації нардеп назвала формування “сильного бренду “Україна”, заснованого на нашій історії, духовності та традиції”.

Разом з тим, правозахисників в Україні турбує не захист “іміджу” України, а власне осіб, які займаються проституцією, які, перебуваючи за межами закону, стають жертвами, як злочинців так і корумпованих правоохоронців.

Як зазначає “Німецька хвиля” з посиланням на ГО “Альянс громадського здоров’я”, в Україні налічується мінімум 80000 секс-працівників.

Директор з політики та партнерства “Альянс” Павло Скала розповів “Німецькій хвилі”, що українські правоохоронці користуються нелегальним статусом секс-працівників в Україні, щоб шантажувати їх.

“Про необхідність приведення проституції у відповідності до правового поля останнім часом говорять навіть правоохоронці, визнаючи причетність своїх співробітників до корупції в цій галузі. Минулого року про це заявляв зокрема тодішній виконувач обов’язків голови Нацполіції, а нині заступник глави МВС Вадим Троян. Про можливості легалізації говорив і радник міністра внутрішніх справ, нардеп Антон Геращенко, хоча на його думку це питання має бути обговорено на загальнодержавному референдумі”, – зазначає “Німецька хвиля”.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: