п`ятниця, 1 грудня

Чи вимикатимуть влітку електроенергію? Відповідає керівник НЕК «Укренерго»

Голова правління Національної енергетичної компанії “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі марафону “Єдині новини” висловив свої коментарі щодо можливого дефіциту електроенергії протягом літніх місяців.

Він заявив, що необхідно регулювати дефіцит кількома шляхами, причому відключення споживачів є останнім варіантом за пріоритетністю. Одним з очевидних способів балансування української енергосистеми є імпорт електроенергії з країн Європейського Союзу. Кудрицький також наголосив на необхідності максимізації використання вітчизняних теплових та гідроелектростанцій — тих їхніх енергоблоків, які не перебувають у планових ремонтах або не пошкоджені російськими ракетними обстрілами.

Крім того, голова правління “Укренерго” закликав українців до ощадливого споживання електроенергії, особливо у вечірні години з 19:00 до 22:00. Він рекомендував спробувати перенести споживання електроенергії на ніч або на денні години.

Зазначимо, що можливість відключення електроенергії влітку стала обговорюваною темою через те, що атомні енергоблоки один за одним стають на плановий ремонт після напруженої роботи в зимовий період.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.