п`ятниця, 22 вересня

Арештованому екс-голові Верховного суду Всеволоду Князеву повернуть гроші

Колишньому голові Верховного суду, який підозрюється в хабарництві, Всеволоду Князеву повернуть майже 130 тис. доларів та 10 тис. євро, знайдених в його квартирі під час обшуку — про це повідомляють Українські новини з посиланням на судові матеріали, які є у відкритому доступі.

Під час обшуку у Князєва в дома, детективи НАБУ знайшли 50 тис. доларів, 127 тис доларів та 10 тис євро.

Разом з тим, суд арештував лише 50 тис. доларів, які мають пряме відношення до справи про хабарництво.

Натомість суд відмовився арештувати інші кошти, які були знайдені та вилучені в квартирі Князєва.

Прокурори оскаржили рішення Вищого антикорупційного суду в апеляції, однак Апеляційна палата також відмовила прокурорам в арешті 127 тис. доларів та 10 тис євро.

Суд зауважив, що прокуратура не надала докази того, що це гроші, які мають відношення до справи Князєва і зазначив, що у ексголова Верховного суд декларував заощадження, які могли йому дозволити мати такі кошти.

Постановою детектива НАБУ від 23 травня всі грошові кошти були визнані речовими доказами в кримінальному провадженні як такі, що мають істотне значення для кримінального провадження, оскільки містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження

Разом з тим, суд арештував тільки 50 тис. доларів, а інші гроші відмовився арештувати.

Князєв підозрюється в тому, що отримав майже 3 млн. доларів хабаря від людей з оточення бізнесмена та колишнього депутата Верховної Ради Жеваго, який знаходиться у міжнародному розшуку, за рішення на його користь.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.