п`ятниця, 8 грудня

Україна почала мацати територію росії на готовність до війни

«Поки-що складно прогнозувати, чи вдасться розпалити вогонь партизанської війни на росії. Однак вже зараз видно, що на Бєлгородському напрямку практично немає військ, у росії немає як такого кордону» — зазначив у інтервʼю  український політик Тарас Стецьків. Він зазначив, що за інформацією різноманітних джерел, усього на територію Білгородчини зайшло до роти російських добровольців та декілька танків.

«Незалежно від кінцевої мети акції, вона вже досягла першого успіху, про що свідчить розгублена реакція російських посадовців, зокрема Дмитра Пєскова та відсутність реакції з боку володимира путіна» — зазначив Тарас Стецьків.

Тож це фактично спроба хитнути російський режим зсередини, і після її завершення можна буде говорити, чи такий шлях можливий. Також це формує грунт для подальших ударів по росії. Що важливо, це щонайменше третя акція, російських добровольців, однак перші дві були короткотерміновими – вони перетнули кордон, і за кілька годин повернулись назад. Цього разу вона є довготривалою. Станом на 14:00 23 травня добровольчий загін залишається на території росії та продовжує свою діяльність.

Як ми повідомляли раніше,  22 травня  частини Російського добровольчого корпусу та Легіону «Свобода Росії» зайшли на територію росії, зайняликілька населених пунктів, зокрема підійшли до міста Грайворон.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.