Середа, 31 травня

Україна хоче купити у Бразилії 450 медичних бронемашин

Українська сторона планує купити в Бразилії броньовані машини VBTP-MR Guarani, модернізовані під медичні цілі. Відповідний запит було направлено до Міноборони країни 27 квітня через військового аташе при українському посольстві в Бразилії – про це повідомляє https://focus.ua/ з посиланням на бразильські медіа. При цьому Бразилії важливо зберегти нейтралітет, і вона хоче мати гарантії, що машини будуть застосовуватись виключно з гуманітарною метою.

Відповідний лист надіслано на адресу міністра оборони Жозе Мусіо Монтейро з проханням про закупівлю до 450 автомобілів Guarani в санітарному виконанні для Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Щодо броньованих машин Guarani відомо, що їх корпус виготовлений зі сталевих листів, які забезпечують захист від куль і осколків, також машина має посилене днище, що захищає від вибухів. Вони мають максимальну швидкість до 110 км/год при запасі ходу до 600 км.

Раніше Бразилія відмовилась передати Україні боєприпаси до танків Leopard, які Берлін планував надати Києву. Президент країни Лула да Сілва аргументував відмову тим, що він не хоче “провокувати Росію”.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.