Субота, 23 вересня

Україна допомагає Херсонщині (фото)

Вся Україна зараз надає усю можливу допомогу, яку зараз потребує Херсонська область. Серед перших, хто відгукнувся на прохання про допомогу – Київська область. Вона вже відправила першу партію допомоги – повідомляє прес-служба Київської ОВА. Уже відправили: 21 човен з волонтерами, які надаватимуть оперативну допомогу; 6 двигунів; 2 станції регенерації-очистки води; 10 мотопомп; 4 теплові пушки; 200 л бензину

200 л дизпалива;  500 ємностей по 10 літрів для питної води; 20 пожежних рукавів;  20 рятувальних жилетів; 150 пар гумових чобіт; декілька тонн продуктів харчування; 8 тонн питної води; одяг. Також Київщина подбала і про тварин та відправила 200 кг. корму для них. Також на допомогу вирушить команда водолазів. 19 громад Київщини зараз формують бригаду комунальників, електриків, та інших фахівців та усю необхідну для них техніку.

На Київщині вже підготовлено 3 тисячі місць для компактного проживання людей, які опинилися на затоплених територіях внаслідок підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС. З питаннями щодо розселення можна звертатися за телефоном: (099) 510 72 12.

До допомоги активно долучаються міжнародні партнери. Зокрема, домовилися, що Програма ООН з відновлення та відбудови миру виділила 30 тис. дол. США на придбання та передачу громадам Херсонщини 26 надувних човнів, 100 сонячних прожекторів і 32 портативних зарядних станцій із сонячними панелями. Ще 50 тис. дол. США – на мотопомпи, бензопили, гідроштани і черевики для надання термінової підтримки Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Допомогу Херсонській області надає і Кіровоградська область: біля 10 тонн води і ємності для неї, таблетки для очищення води, 320 пакетів із сухими супами та борщами, гігієна, ковдри, помпи, будівельні пушки, човни, газові балони, таганки, одяг, клітки для тварин і корм чотирилапим – повідомив начальник ОВА Андрій Райкович.

Херсонщина не залишиться без пального – запевнили у прес-службі мережі автозаправок ОККО – ця мережа передає для потреб рятувальників пального на 10 млн. грн.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.