Неділя, 2 квітня

У Туреччині нові землетруси: є загиблі

20 лютого у турецькій провінції Хатай сталося два землетруси магнітудою 6,4 бали внаслідок яких, за попередніми даними загинуло 6 людей, ще 294 поранені. Перший поштовх магнітудою 6,4 був зафіксований о 20:04 за місцевим часом, другий — магнітудою 5,8 о 20:07 – повідомляє https://suspilne.media/ з посиланням на турецьке інформаційне агенство Анадолу. Епіцентри були в районах Дефне та Самандаг відповідно. Осередок першого землетрусу залягав на глибині 16,7 км, другого – 7 км. За словами міністра охорони здоров’я Туреччини стан 18 поранених людей важкий. Вчорашній землетрус у Туреччині відчувався і у сусідніх країнах: Сирії, Йорданії, Іраку, Палестині, Ізраїлі та Єгипті.
Нагадаємо, 6 лютого на Півдні Туреччини стався руйнівний землетрус магнітудою 7,8 балів, який сиав найсильшим у цій країні після 1939 року. Внаслідок руйнувань у Туреччині та сусідній Сирії загинуло 42000 людей, понад 120000 отримали поранення. Також внаслідок цього землетрусу загинуло 5 громадян України, ще 7 вважаються зниклими безвісти, 136 громадян України вдалось розшукати українським дипломатам, 37 евакуювати.
Хоча міста України зараз потерпають від російських обстрілів, наша країна надіслала загін ріятувальників до Туреччини, які там працювали понад тиждень. Перша група українських рятувальників вже повернулсь додому.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.