Субота, 3 червня

У столичних дітей незабаром почнуться канікули

Весняні канікули у Києві розпочнуться у понеділок, 27 березня і триватимуть до понеділка, 3 березня — про це повідомляє прес-служба Київради з посиланням на заступника голови КМДА Валентина Мондриєвського.

«Відповідно до рекомендованої структури навчального року, із 27 березня у Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. Інші заклади освіти Києва продовжать працювати з дотриманням безпекових вимог», – заявив Валентин Мондриївський.

Окрім того, під час канікул у школах організовано роботу «консультативних груп» за окремими розкладами, проведення індивідуальних занять та групових консультацій із використанням різноманітних освітніх технологій, зокрема «метод проєктів» та інші, робота гуртків та спортивних секцій. 

За його словами, заклади дошкільної освіти та позашкілля столиці під час канікул продовжать роботу в форматі, у якому наразі працюють, та з огляду на безпекову ситуацію, дотримуючись алгоритму дій під час оголошення повітряної тривоги.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.