Понеділок, 29 травня

У Львові запрацював новий реабілітаційний корпус UNBROKEN Ukraine

На вулиці Мазепи, 25 у місті Лева старий корпус поліклініки переобладнали у сучасний корпус реабілітації.
Там відкрили першу чергу, де вже працюють із реабілітологами пацієнти центру НЕЗЛАМНІ.
У медзакладі – 7 поверхів із найсучаснішим обладнанням для відновлення, і щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців.

Корпус реабілітації Національного центру НЕЗЛАМНІ з’єднали із головним корпусом лікарні скляним мостом. Повний цикл надання допомоги забезпечить співпраця з хірургами,  травматологами та іншими фахівцями, які працюють у команді, а також доступність до всього необхідного діагностичного обладнання. 

Уновому корпусі реабілітаційного центру також встановили сучасне обладнання: роботизовану систему ходьби, екзоскелети, роборукавички, які допомагають рухати рукою, тощо. Також тут є реабілітаційні зали зі сталевими підйомниками, аби прикуті до ліжка пацієнти могли переміститися до басейну чи реабілітаційної кімнати.

Незабаром запрацює і басейн, адже реабілітація у воді – невід’ємна складова відновлення. Також у корпусі є ерготерапевтична квартира з кухнею, де пацієнтів вчитимуть про себе дбати у максимально домашніх умовах. Ерготерапевти допомагатимуть знову тримати в руках зубну щітку чи олівець. Також тут створять імітацію магазину, де пацієнти зможуть тренуватися робити покупки.

Фахівці з фізичної реабілітації працюватимуть пліч-о-пліч з психологами та психотерапевтами.

Реконструкцію сучасного корпусу Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ розпочали наприкінці грудня 2022 року. 

Роботи завершили за підтримки Товариства Червоного Хреста України, міст-партнерів Львова – Фрайбурга та Вільнюса. Кожному із партнерів, які долучилися до реновації, присвятили поверх у корпусі Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ. 

Обладнання для залів надали міжнародний фонд Direct Relief та Посольство Швейцарії в Україні. Світлотехнічне обладнання для корпусу передала компанія Signify. Умеблювали медзаклад за підтримки компанії IKEA.

Автором проєкту реабілітаційного комплексу, дизайну інтер‘єрів та супровід під час будівництва забезпечила архітектурно-інжинірингова компанія abmk. 

Довідка

Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) на базі Першого медоб’єднання Львова – це унікальне місце, де кожен, хто постраждав від війни, отримує якісну реабілітацію. З кожним там працює мультидисциплінарна команда: хірург, травматолог, протезист, психотерапевт, фахівець із реабілітації. Відтак пацієнт не шукає допомоги за кордоном чи у кількох різних закладах, а отримує її в одному центрі.

Аби українці якомога швидше могли відновитися після бойових травм, у центрі НЕЗЛАМНІ запустили програму протезування. Окрім звичайних протезів, спеціалісти Центру розпочали встановлювати пацієнтам біонічні.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.