Понеділок, 29 травня

У Ліверпулі стартувало Євробачення. Визначено перших фіналістів

9 травня у британському місті Ліверпулі відбувся перший півфінал Євробачення-2023. Головним його підсумком стало визначення першої десятки країн-фіналістів – повідомляє https://interfax.com.ua/

За результатами голосування глядачів, у фінал пройшли: Хорватія, Молдова, Швейцарія, Фінляндія, Чехія, Ізраїль, Португалія, Швеція, Сербія та Норвегія.

З конкурсу вибули такі країни: Мальта, Латвія, Ірландія, Азербайджан та Нідерланди.

11 травня визначиться друга десятка країн-учасниць конкурсу. Крім того, у фінал автоматично проходять Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія та Україна як країна-переможниця “Євробачення-2022”.

Цьогорічний фінал Євробачення мав відбутись в Україні. Однак з міркувань безпеки його перенесли у Великобританію, де він проходитиме від імені України. Як повідомлялося, гурт Tvorchi з піснею Heart Of Steel переміг у національному відборі. Він представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2023”.

Гасло конкурсу у 2023 році – “Об’єднані музикою”, а на логотипі зображені серця у національних кольорах України та Британії, які “б’ються в унісон”.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.