Четвер, 28 вересня

У Києві зафіксовано рекордну швидкість вітру

Центральна геофізична лабораторія імені Бориса Срезневського зафіксувала 2 червня у Києві черговий кліматичний рекорд. Того дня максимальна швидкість пориву вітру в місті досягла рекордних 18 м/с, або 65 км./год. – про це повідомили геофізики у своєму ФБ

За їх словами попередній рекорд було встановлено у 2012 році, і тоді швидкість буревію склала 16 м/с. За даними травень виявився найсухішим у Києві за весь час спостережень. Також в цьому місяці було встановлено температурний рекорд. Так, найхолодніше у столиці було 6 травня, коли мінімальна температура під ранок опустилась до +5,2°С, а найтепліше – 18 травня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +27,3°С.

До речі, тепла погода швидше ніж зазвичай нагріла воду у Дніпрі. 29 травня відбувся перехід середньодобової температури у Дніпрі, і вона досягла позначки 20,1 °С. Середня багаторічна дата переходу температури води через +20 °С – 5 червня. Найраніша дата переходу температури води через +20 °С спостерігалась 10 травня 2013 року, а найпізніша – 1 липня у 1978 і 2004 роках.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.