п`ятниця, 1 грудня

У Києві будують Велику Окружну дорогу

До кінця 2018 року здадуть ділянку довжиною 1,8 км.

Столична влада до кінця 2018 року планує завершити будівництво частини Великої Окружної дороги на ділянці від проспекту Маршала Рокоссовського до вул. Богатирської. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Відзначається, що загальна протяжність ділянки – 1,8 км.

Віталій Кличко заявив, що міська влада хоче розвантажити місто від транзитних вантажівок, які створюють додаткове навантаження на дорожню інфраструктуру і погіршують екологічну ситуацію.

Рішення про будівництво частини Великої Окружної дороги на ділянці від вул. Маршала Рокоссовського до вул. Богатирської було прийнято ще в 2001 році, але через брак фінансування роботи зупинили. Будівництво відновили в кінці 2016 року.

“За кілька місяців всі палі шляхопроводів будуть встановлені. І за розрахунками фахівців, вже через 11 місяців ми зможемо відкрити цю дорогу”, – підкреслив мер Києва.

Він також зазначив, що столиця розраховує на фінансову допомогу від уряду в добудові цієї дороги.

За словами заступника голови КМДА Олександра Спасибка, вартість будівництва на цій ділянці складе 405 млн грн., фінансування відбувається за рахунок міського бюджету та частково з фонду регіонального розвитку. На сьогодні витрачено 190 млн грн.

За його словами, вже частково готові шляхопроводи, тривають роботи з будівництва підземного переходу.

“Нам нічого не заважає до кінця наступного року повністю здати цей важливий для столиці об’єкт. Як тільки запрацює ця розв’язка, весь транзитний транспорт буде рухатися виключно по цій дорозі, а не через центр столиці. Ми таким чином зменшимо навантаження на вулицю Теліги та Шулявський шляхопровід і будемо проводити його реконструкцію”, – додав Олександр Спасибко.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.