Неділя, 2 квітня

У Києві Байден почав свою виборчу кампанію — політтехнолог Голобуцький

Візит Джо байдена до Києва варто розцінювати як фактичний початок його виборчої кампанії — про це в інтер’ю “Каналу свіжої історії” заявив політтехнолог Олексій Голобуцький https://www.youtube.com/watch?v=WjP4B4Zdykk
Він зазначив, що американська політична система побудована так, що практично одразу після виборчого екватора президент починає свою виборчу кампанію. І у більшості випадків у 21 столітті американські президенти залишались на другий термін, хіба що за винятком Трампа. “Єдине, що його може зупиняти, це вік, однак і це у більшості пов’язано із нашими уявленнями. На практиці ж він як для свого віку цілком здорова людина” — зазначив Олексій Голобуцький.
Для своєї виборчої кампанії він віг обрати будь-яку іншу тему, як медицину, проблему Китаю чи зеленої енергетики, однак всі ці проблеми він не зможе вирішити до кінця свого першого терміну, тому він зупинився на проблемі України. А для цього йому потрнібна підтримка американського суспільства. А для перемоги на виборах йому потрібна не просто перемога України за кілька днів до голосування, а потрібно показати, як Україна відновлюється після війни — зазначив Олексій Голобуцький.
Також сприятливим моментом для Байдена є і те, що в США мода на Трампа минула. Тому це буде хороша заявка на другий президентський термін, якій буде важко щось протиставити кандидату-республіканцю.
Відеоверсія інтерв’ю тут:
https://www.youtube.com/watch?v=WjP4B4Zdykk

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.