Неділя, 2 квітня

У Грузії запахло Майданом

У Грузії у ніч з 7 на 8 березня спалахнули масові протести причиною яких став схвалений 7 березня місцевим парламентом законопроект “Про прозорість іноземного впливу”, який нещадно критикується як опозицією, так і західними партнерами Грузії, оскільки є подібним на російський закон про іноземних агентів — повідомляє https://www.eurointegration.com.ua/ 

За короткий період на проспекті Руставелі, де розташована будівля парламенту зібрався велелюдний мітинг, при цьому мітингувальники намагались прорватись до будівлі парламенту. Протягом ночі ситуація кілька разів мінялась, при цьому грузинська поліція тримає оборону парламенту і намагалася розігнати мітугувальників з допомогою водометів. Також у хід йшов перцевий газ та гумові кулі. Між поліцією та мітингувальниками спалахують сутички. Сьогодні о 15 годині за Тбіліським часом мітингувальники планують продовжити акцію протесту.
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі, яка зараз перебуває з офіційним візитом у США відминила всі заплановані на сьогодні зустрічі та записала звернення до грузинів на фоні монументу Свободи у Нью-Йорку у якому підтвердила незмінність євроантлатичного курсу та зачвила, що цей закон буде ветовано.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.