Понеділок, 29 травня

У Фастові памʼять земляка-Героя вшанували спортивним турніром (фото)

1 травня у Фастові відбувся відкритий благодійний турнір ДЮСШ «Локомотив» пам’яті Героя, Кіборга, Захисника України Тимофія Рудяка з панкратіону та греплінгу
Участь в турнірі взяли юнаки та дівчата, котрі гідно представили себе та свої колективи. Головний суддя змагань – Максим Петренко, головний секретар змагань – Вікторія Ісаєва – повідомляє прес-служба Фастівської міської ради http://fastiv-rada.gov.ua/u-fastovi-vidbuvsia-vidkrytyj-blahodijnyj-turnir-pam-iati-heroia-kiborha-zakhysnyka-ukrainy-tymofiia-rudiaka-z-pankrationu-ta-hreplinhu/ . Нагородження переможців провели Людмила Рудяк, дружина Героя Тимофія Рудяка, та т.в.о.голови Фастівської РВА Сергій Богатирчук.Захід було проведено у співпраці з ГО «Спортивна нація»
Тимофій Рудяк був лейтенантом 206-го окремого батальйону територіальної оборони Києва. У мирному житті  був срібним призером України з панкратіону, чемпіоном Київської області у важкій вазі, Депутатом Фастівської міської ради. Загинув 2 березня 2022 року у місті Макарові, захищаючи Київщину від російських окупантів.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.