п`ятниця, 8 грудня

У Дніпро повернувся McDonald’s

Після тривалої перерви 25 квітня у Дніпрі відновили роботу 5 ресторанів McDonald’s, а на початку травня відкриється ще два. Таким чином у місті відновиться вся довоєнна мережа цих ресторанів – про це повідомляє https://interfax.com.ua/ з посиланням на прес-службу компанії.

У дніпровських ресторанах так само, як і в решті закладів McDonald’s в Україні, діятимуть розширені правила безпеки, згідно з якими в разі оголошення повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси та зачиняє заклад, щоб усі могли пройти в укриття.

Водночас компанія передбачає підвищений попит у перші дні з відкриття закладів у Дніпрі – спочатку зали працюватимуть на обмежену кількість відвідувачів, щоб уникнути скупчення людей і щоб команди могли краще відпрацювати процедури з евакуації.

За аналогією з відновленням роботи ресторанів у Києві та на заході України у вересні 2022 року у ресторанах буде представлене скорочене меню, до якого увійдуть основі страви McDonald’s. Розширення меню відбуватиметься разом із відновленням ланцюгів постачання та нарощенням обсягів складів.

Станом на 25 квітня в мережі компанії в Україні працюють 83 ресторани.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, учасником ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд.” є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія).

Статутний капітал ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд.” на грудень-2021 становив 901,801 млн грн.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.