Четвер, 21 вересня

У День захисту прав дітей українців закликають стати донорами крові

У День захисту прав дитини українцям нагадують про потребу донорської крові. Зареєструватись для здачі крові можна за цим посиланням: www.app.donor.ua/login?ReturnUrl=%2F повідомила прес-служба платформи  ДонорUA. Потреба у цьому є, оскільки в Україні щороку діагностують онкологію у понад 1000 дітей, а курс лікування передбачає 10-50 процедур переливання крові.

«Рак у дітей виліковний у 90% випадків, за умови вчасної діагностики та якісно наданої допомоги, і в першу чергу за наявності донорської крові та її компонентів  — розповідає Людмила Лінник, координаторка платформи ДонорUA, — Лікування онкозахворювань у дітей неможливе без переливання крові і тромбоцитарної маси. Найкращі лікарі та досягнення медицини були б безсилими, якби не донори. Кров — це ліки, які є лише всередині нас, їх не виробляє жодна фармацевтична компанія».

Крім того, понад 960 дітей, станом на 1 травня цього року отримали поранення внаслідок збройної агресії рф. Ще 477 дітей загинуло.

Як ми повідомляли раніше, цієї ночі внаслідок падіння уламків російських ракет у Києві загинуло 3 людини, з них 2 – діти, є поранені.

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Свято засноване в Парижі в 1949 році з ініціативи Міжнародної демократичної федерації жінок, щоб звернути увагу на проблеми, які мають діти.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.