Середа, 31 травня

У день пам’яті Чорнобиля Денис Шмигаль заявив про небезпеку катастрофи на Запорізькій АЕС

«Варварські атаки Росії поблизу атомних об’єктів України, окупація Запорізької АЕС та перетворення її на військову базу ставлять світ під загрозу нової катастрофи, масштаби якої можуть перевищити аварію на Чорнобильській АЕС у 1986 році.» Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль з нагоди 37- річниці аварії на ЧАЕС.

На жаль, ситуація на ЗАЕС, яку 4 березня 2022 року захопили окупанти залишається загрозливою, вони періодично обстрілюють атомну станцію та територію поблизу неї.

Денис Шмигаль зазначив, що у 1986 році Україна та світ зіштовхнулися з однією з найбільших техногенних катастроф, в результаті якої постраждали майже 5 млн людей.

“Замовчування й брехня радянського тоталітарного режиму про трагедію призвели до жахливих наслідків, які вийшли далеко за межі сучасної України. Загалом постраждало майже 5 мільйонів людей”, – написав прем’єр у Telegram.

Шмигаль наголосив, що кожна цивілізована країна має пам’ятати події та наслідки 26 квітня 1986 року, аби рішуче боротися з російським ядерним терором сьогодення. Запорізької атомної станції та санкції проти всієї атомної галузі РФ”, – додав глава уряду.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.