Понеділок, 29 травня

У День морської піхоти Володимир Зеленський привітав українських героїв на передку

Сьогодні, одразу після повернення із закордонного відрядження, Президент України відвідав передові частини ЗСУ на Донеччині. Тут він привітав українських військових із Днем морської піхоти та заслухав доповідь командувача морської піхоти й ОТУ «Донецьк» генерал-лейтенанта Юрія Содоля щодо поточної ситуації на ділянці фронту Вугледар – Мар’їнка повідомляє сайт Президента України 

«Щодня на полі бою українська морська піхота доводить, що вона є потужною силою, яка знищує ворога, звільняє українські землі, виконує найскладніші завдання у найскладніших умовах. І нам потрібно більше такої сили. Тому відсьогодні ми значно збільшуємо потенціал морської піхоти та створюємо корпус морської піхоти», – заявив Президент.

Підчас зустрічі Володимир Зеленський розповів про формування нових бригад та забезпечення їх сучасною технікою та зброєю. Також він нагородив присутніх на урочистостях військових, зокрема присвоїв звання Героя України та вручив ордени «Золота Зірка» полковнику Юрію Андрієнку та полковнику Миколі Паласу.

Володимир Зеленський також присвоїв військове звання бригадного генерала начальнику штабу – заступнику командувача морської піхоти ВМС ВСУ полковнику Олексію Андросову.

Наприкінці заходу морпіхи подарували Президенту свій прапор, пам’ятну плакетку та шеврони всіх частин морської піхоти.

Як ми повідомляли раніше, сьогодні в Україні відзначають День Героїв та День морської піхоти. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.